medyauzmani.com

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk – Magazin Haberleri


İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, bebeklerin doğumunun arından gün sevenlerini üzen bir haber verdi. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, torunu İbrahim Ayel’in ameliyat olduğunu açıkladı.

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk

Ameliyatı başarılı geçen İbrahim Ayel, sağlığına kavuşarak anne-babası ve kardeşinin yanına, eve döndü. Zor günler geride bırakan ünlü çiftten Yasemin Şefkatli, bebeğinin hastalığı ve durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk

“BEBİŞ ÇOK GÜÇLÜ”

Sözlerine; “Yarın Ayel’in kontrolü var… Biraz size de bahsedeyim” diyen Şefkatli, şöyle devam etti:

Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak.

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk
Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! 'Sizi çok bekledik'

Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! ‘Sizi çok bekledik’Haberi Görüntüle

Yasemin Şefkatli Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'

Yasemin Şefkatli Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir’i ilk kez gösterdi! ‘Sarı kafalar’Haberi Görüntüle

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın