medyauzmani.com

Wanda Nara, Mauro Icardi’den ayrıldı: Flash, Instagram’daki gelişmeyi duyurduGalatasaray’ın Paris Saint-Germain’den bir yıllığına kiraladığı Mauro Icardi’nin sevgilisi ve menajeri Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı hızlı bir paylaşımla ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurdu. . Wanda Nara’nın sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verildi:

Herhangi bir detay vermeyeceğim.

“Şu anda yaşamak canımı acıtıyor. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göz önüne alındığında bunu benden duymayı tercih ederim. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen sadece benim için değil, aynı zamanda benim için de anlayış bekliyorum. çocuklarımız için.”

Fransız ve Arjantin basınında yer alan habere göre Mauro Icardi, 2021’in sonlarına girerken Wanda Nara’yı aldattı ancak ikili, daha sonra sosyal medya hesabı üzerinden Arjantinli forvetin özrü için bir özürle geldi. Arjantin basınında Wanda Nara’nın Mauro Icardi’yi özel korumasıyla aldattığı ve Icardi’nin malvarlığını belirli bir süre için Nara’nın vekaletine verdiği iddia ediliyor.


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın