medyauzmani.com

Shima Subashi’nin avukatından hızlı açıklama! Uyuşturucu testi sonucunuzu paylaşın


Shima Subashi’nin avukatından hızlı açıklama! Uyuşturucu testi sonucunuzu paylaşın

Shima Subashi'nin avukatından hızlı açıklama!  Uyuşturucu testi sonucunuzu paylaşın

Shima Subashi ve sevgilisi Muhammed Al-Salousi’nin katıldıkları bir doğum günü partisinde çekilen fotoğrafları, uyuşturucu kullandıkları iddiasıyla ortaya çıktı. Skandal fotoğrafların ardından Subaşı’nın avukatı Emek Emre açıklama yaptı. Emek Emre, Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda yapılan testin sonucunu da paylaştı.

Shima Subashi’nin gizli görüntüleri gündeme geldi ve iddiaya göre yasaklı madde kullandığı iddia edildi. Shima Subashi’nin avukatı Emek Emre, ‘uyuşturucu kullanımı’ ifadesiyle gönderilen fotoğraflarla ilgili herhangi bir suç duyurusu olmadığını söyledi. Avukat Emek Emery, görüntülerin Temmuz ayında dışarıda çekildiğini söyledi.

Shaima Subaşı’nın anayasal olarak korunan haklarının ihlal edildiğine değinen Emre, mahkemece kesin hüküm verilmeden sanıkların ifadelerinde zanlıların isimlerinin paraflanmış olmasına rağmen cinayet gibi ağır suçlardan dahi zanlıların isimlerinin paraflandığını söyledi. bunu yapmak bir suikasttı. prestij.

Bakanlığın laboratuvarında test edildi

Emek Emre, kınayan haber ve fotoğrafların ardından Shima Subaşı’nın Cumartesi günü Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda test yaptırdığını ve tüm ilaç plakalarının negatif çıktığını belirtti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın