medyauzmani.com

Şaşırtan iddia! İbrahim Tatlıses, Hades’in Reza Zarrab ile görüştüğü iddialarını yalanladı


Şarkıcı Hadise, özel hayatındaki gelişmelerle uzun süredir magazin gündeminde. Geçtiğimiz Mayıs ayında iş adamı Muhammed Dinkerler ile hayatına giren Hadise, 4 aylık evliliğin ardından boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Hadas, “Anlaşarak sonuçlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Muhammed’e hayatında mutluluklar dilerim. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.” dedi. Boşanma sürecinde olan Hades’in bir süredir aşka yasak olduğu iddia edilen Raza Zarrab ile ‘Söylemezsem’ programında tanıştığı iddia edildi. İbrahim Tatlıses, programdaki iddialara canlı yayına bağlanarak yanıt verdi.

“Kimsenin yanında olma zorunluluğu yok”

Kapak resmi

Arto ve Seren Serengil’in yorumladığı, Bircan Bali’nin sunuculuğunu yaptığı ‘Söylemezsem’ programında Hadise ile ilgili herkesi şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Gösteri yorumcusu Arto, “Hades, Reza Zarrab ile görüşmeye başladı. Hades, adını temize çıkarmak için Muhammed Dencherler ile evlendi” dedi. Hatta Zarrab’ın yeni ismiyle bir sohbeti takip ettiği bile iddia edildi.

Yeni etkinlik kapsamı

Öte yandan İbrahim Tatlıses, programın yayını sırasında Şirin Serengel’i arayarak haberin doğru olmadığını ve tamamen yalan olduğunu söyledi. Tatlıses’le görüştükten sonra bu konuda herkese açıklama yapan Serene Serengel, “İbrahim Tatlıses, Rıza’yı oğlu gibi seviyor biliyorsunuz. başka biriyle birlikte olmak.”Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın