medyauzmani.com

Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı’nın olaylı davası! İşte hakimin son kararı


Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı’nın olaylı davası! İşte hakimin son kararı

Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı'nın olaylı davası!  İşte hakimin son kararı

Bir süredir Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor forması giyen Özer Hurmaji ile boşanma sürecinde olan eşi Mehriban Hurmaji arasında darp davasında karar verildi. Mahkeme, Özer Harmaçi’yi hafif yaralamadan 10 bin 800 lira adli para cezasına çarptırırken, eski futbolcu suçlardan beraat etti. Mehriban Hormaji tüm suçlamalardan beraat etti.

Bir süre Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor’da forma giyen Özer Hurmaji, 2015 yılında Mehriban Hormaji ile hayatına girdi. Hormassi, eşinin her zaman astrolojiyle ilgilendiğini iddia ederek astrolojiye baktığını öne sürerek boşanma davası açtı. grafik ve onu aldattığımı söyledi. Daha sonra barıştıklarını açıklayarak boşanma davasını geri çeken çift, kısa sürede mutluluklarını kaybetti.

DARP iddiası

Bir aylık barışmanın ardından Mihriban Hurmaji, Özer Hurmaji tarafından dövüldüğünü iddia etti. İstanbul Aile Mahkemesi’ne bir kez daha başvuran Mehriban Hurması, eşine ikinci kez boşanma davası açtı. Cumhuriyet Savcılığı’nın saldırıya ilişkin hazırladığı iddianamede, karşılıklı şikayette bulunan Özer Hurmacı’nın 3 yıl 6 aya kadar, Mehriban Harmaji’nin ise 5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi. . Ve 6 ay.
İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada Özer Hurmacı ve Mehriban Hurmacı’nın avukatları hazır bulundu. Cumhuriyet Savcısı, karşılıklı tehdit ve hakaret suçlarında haklarında delil elde edilemediği gerekçesiyle iki tarafın beraatini ve birbirlerini döverek cezalandırılmalarını talep etti.

onlar için soruyorlar

Mehriban Harmaji’nin avukatı, “Sanıklar, çocuklarını kasten yaralama, aşağılama ve tehdit etme suçları işledi, sanık Özir’in cezalandırılmasını ve müvekkilimin beraat etmesini talep ediyorum” dedi. Özer Harmacı’nın avukatı müvekkillerinin beraatini ve Mehriban Harmachi’nin tüm suçlardan dolayı cezalandırılmasını talep etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın