medyauzmani.com

Onların dertleri neden bizi rahatsız ediyor?Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun davetine: Sorunları bizi neden gerdi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

#manşehaberresim ##

güç değişimi: Tutuklu takasında 200’den fazla ismimiz vardı. Hepimizin 200 ismi var. Biri Putin’in vurguladığı bir isimdi. Bu ismi Rusya’ya gönderdik.

Yunanistan’daki Girişimler: Onların iletişim bölümü var ama bizim yok mu? İletişim departmanımız çok daha güçlü. Arabalarıyla bizi arkadan takip ediyorlar.

iyi sistem: Neyi ele alacağımızı açıklarsam doğru olmaz. Yakında görüşürüz. Bu bir MerCard etkinliği değil, alternatifler üzerinde çalışacağız, hangi adımları atabiliriz.

Kiliadarulu’nun açıklaması: Bu bizim sorunumuz değil, onların sorunu. Onların dertleri neden bizi rahatsız ediyor? Biz işimizi yürütüyoruz. Halk İttifakı sağlamdır ve tereddütle yollarına devam etmektedirler.

Central Park’ta Röportajlar: Central Park’ta bize gelen arkadaşlar, hepsi benim için farklı yaklaşımlar ve sorularla tercihlerini hiç beklemediğim ve beklemediğim bir şekilde gösterdiler. Dünyada ciddi hayranlarımız var.


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın