medyauzmani.com

Oliver Moy Kimdir? Nereli? Boyu, Kaç yaşında? Sevgilisi Kim? Hayatı

Oliver Moy özellikle sosyal medya dünyasının son yıllarda dikkatleri üzerine çeken başarılı isimlerinden birisi olmuştur. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? sevgilisi kim? Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Mart ayında Amerika’nın Florida Eyaleti’nde dünyaya gelmiştir. Nick Moy, Alex Moy, Mateo ve Sebastian isimlerinde dört erkek kardeşi vardır. Annesinin ismi ise Natalia’dır. Boyu 1.75 cm, kilosu 68, burcu ise balık’tır. Annesi Kolombiya asıllıdır, ancak baba tarafından maalesef hiç bir yerde aslen nereli olduğu bilgisi bulunamamaktadır.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Oliver Moy kariyeri;

Tiktok fenomeni, youtuber, şarkıcı, sosyal medya yıldızı ve fotoğrafçı kimlikleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dönemlerde tiktok hesabından paylaştığı müzik, şarkı videoları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle Kanada asıllı şarkıcı Shawn Mendes ile yayınladığı resim ile dikkat çekti.

Tiktok hesabından pop şarkılarının dudak senkronizasyonu videoları ile birlikte, genellikle diğer sosyal yıldızlarla düetler yapmıştır. Ayrıca kardeşi ile TheMoyBoys Tik Tok kanalında da yer almaktadır. Aynı sene Zoe LaVerne ve Cody Orlove ile birlikte Socials Tour isimli bir grubun üyesi olmuştur.

Oliver Moy ünlü olmadan önce ilk sosyal medya paylaşımını 2015 yılının Kasım ayında instagram üzerinden yapmıştır.

Sevgilisi kim?

2018 yılında bu yana kendisi gibi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim Toireasa McGuire ile çıkmaktadır. Sevgilisi ayrıca sosyal medya yıldızı olmasının yanı sıra İngiliz dansçı’dır.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 1,1milyon, tiktok hesabında 8.6M ise civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 291 B…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın