medyauzmani.com

Nevzat Özkur Kimdir? Nereli? Boyu, Kaç yaşında? Biyografi ve Hayatı

Nevzat Özkur sosyal medya üzerinden, yayınladığı futbol videoları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

29 Ocak 1998 tarihinde, Mersin’de dünyaya gelmiş, burcu kova’dır. Çok küçük yaşlardan itibaren spor ile iç içe yetişmiştir. Atatürk Anadolu Lisesi mezunu’dur. Ardından Aksaray Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğrenim görmeye başlamış, günümüzde Beden Eğitimi ve Spor Bölümü bölümü’nde Yüksek Lisans yaptığı belirtilmektedir.

Nevzat Özkur Youtube kanalı;

2017 yılında yayın hayatına başladığı YouTube video kanalında, futbol üzerine bilgiler, eğitimler, oyunlar ve eğlenceli yarışmalar sunmaktadır. Futbol hareketleri , penaltı challenge, futbolcuların yaptığı hareketler, crossbar challenge, üst direk challenge çalım hareketleri, şut vb daha bir çok içeriği takipçileri ile paylaşmaktadır.

Son dönemde özellikle futbolcuların rekorlarını kırdım video başlığı ile yayınladığı video da dikkatleri üzerine çekti. İlk denemesinde Manchester City kalecisi Ederson’un 75 mt’lik yaptığı degaj rekorunu kırmaya çalışmış ancak geçememiştir. Bilindiği üzere Ederson bu rekor ile Guinness Rekorlar kitabında girmiştir. Videonun devamında Messi‘nin topu 18 mt havaya atıp, düşürmeden sektirmeye devam etmesi ile ilgili rekoru da kırmıştır. Videoyu sayfa sonunda izleyebilirsiniz.

Nevzat Özkur’un günümüz itibariyle resmi Youtube vido kanalında ki abone sayısı 502 B civarındadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 90,7bin civarında. Ayrıca kendi ismi resmi web sitesi üzerinden de video paylaşımları yapmakta ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Maalesef boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın