medyauzmani.com

MSG Başkanı Ferhat Göcher’den konserin iptaline ilişkin açıklama: Dava açacağızMSG Müzik Profesyonelleri Grubu Başkanı Farhat Josser Konseri iptal edenlere tazminat davası açacağız” dedi.

Alina Telki’nin İstanbul’daki LGBT karşıtı mitingle ilgili söyledikleri nedeniyle Osmancıkkorum belediye partisi iptal edildi. Törenin iptal edilmesinin ardından MSG Başkanı Ferhat Goucher bir açıklama yaptı.

Telif haklarını takip edeceğiz

Cumhuriyet Haber’in haberine göre Goucher, “Bütün bu festivallerde eserler kullanılıyor, bunlar üyelerimizin işi ve onlardan telif alıyoruz. Dolayısıyla tüm bu iptaller maddi ve manevi olarak tüm üyelerimize telif hakkı alamamalarına neden oluyor ve bizi maddi olarak etkiliyor. Tamamen iptal edenler hakkında bunlarla ilgili olarak tazminat davası açacağız.İşveren, yorumcu, organizatör, o organizasyonun tüm çalışanları, festival, hepsi burada ciddi maddi ve hukuki kayıplara uğrar, takip edeceğiz. işverenlerin hakları.İptal edilirse ilgili merci bu zararı karşılamalıdır.Bu iptaller için tazminat davaları izleyeceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın