medyauzmani.com

Motosiklet kazası geçirdim! Akon Eligali’nin neden olduğu kazayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı!İstanbul AyazağaKızı önceki gün saat 17.30 civarındaydı. Banu Ilıcalı Ceyhun ile birlikte Vadistanbul AVMmotosikletini kimden sürdü ben sen olacağımVe Kemerburgaz CaddesiReceb K yönetimindeki hafif ticari araçla çarpıştı. Karşı yönden geliyor.

motosikletten düşmek ben sen olacağımKolu kırılırken, arkasında oturan kızı hafif yaralandı. ben sen olacağım E Banu IlıcalıLiv Hospital’a.

Bugün taburcu olacak

İlk tedaviden sonra ben sen olacağımambulansla Ataşehir Acıbadem Hastanesikargolandı . Ünlü bir televizyoncunun kolu kırıldı.

Banu Ilıcalı CeyhunTedavi sonrası taburcu olurken ben sen olacağım Dün ameliyat oldu. Platin kol takan Eligali’nin kaza sırasında kask takmadığı ortaya çıktı. ben sen olacağımBugün hastaneden taburcu olduktan sonra evinde istirahat edecek.

şikayet etmedi

Kaza sırasında motosikletinden fırlayarak kendisine çarpan hafif ticari aracın üzerinden uçarak araca çarptığında kolu kırıldı. ben sen olacağımSürücü, Rajab K’ya şikayette bulunmadı.

Kaza sonrası polis ekiplerinin yaptığı testte alkollü olduğu belirlenen sürücü, Emniyetİfadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın