medyauzmani.com

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil imaj tazeledi! Son haline yorum yağdı


Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi çekiyor. Diğer kardeşlerinin aksine oldukça gündeme gelen Yasmin Erbil en az anne-babası kadar magazinde yer alıyor.

Sosyal medyada oldukça aktif olan Yasmin Erbil iddialı ve cesur paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Bir süredir ‘Survivor’ yarışmasıyla ünlenen Yiğit Poyraz ile aşk yaşayan ünlü isim bu defa imaj değişikliğiyle gündeme geldi.

Yasmin Erbil 1

Sarı saçlarından vazgeçen Yasmin Erbil saçlarını koyu renge boyattı. Ünlü ismin son haline sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.

Yasmin Erbil 2

Erbil’e; ‘Yeni saçlar çok güzel’, ‘Saçların çok yakımış’, ‘Harika olmuşsun’ gibi yorumlar yapıldı.

Yasmin Erbil 3

Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğini yaptığı ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’dan 2 Aralık 1995 tarihinde dünyaya gelen küçük kızıdır.

Yasmin Erbil 4

1989 yılında dünya evine giren Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar çifti, kızları Yasmin dünyaya geldikten bir yıl sonra boşandılar.

Yasmin Erbil 5

Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür.

Yasmin Erbil 6

Yasmin Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

Yasmin Erbil 10

Yasmin Erbil 8

Yasmin Erbil 7

Günün Magazin olaylarıDiğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın