medyauzmani.com

Love Island yıldızı Millie Court, ayrılığının ardından cesurca ayağa kalktı! Duş altında paylaşıldı


İngiltere’nin en çok izlenen reality şovlarından Love Island’ın son sezonunda boy gösteren Millie Court, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yarışmacı ve yarışmacıların bir evde birlikte yaşayıp aşkı aradıkları Aşk Adası yarışması, erotik sahneleriyle ünlü olmayı başardı. Dizide Liam Reardon ile aşk yaşayarak gündeme gelen Millie Courte, yarışmayı birinci olarak bitirmesinin ardından sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Programın ardından bir süre ilişkilerini sürdüren Reardon ve Kurt, ayrıldıklarını açıkladı. Ayrılığın açıklanmasının ardından Millie Kurt’un sosyal medya paylaşımı vay oldu.

Sosyal medyadan gelen yorumlar

1

Beyaz bir tulum tercih eden Millie Courte, duşta aldığı duşun altın halini paylaşarak takipçilerinden tam not aldı. İç çamaşırı giymeyen Millie Court, paylaşımına “Bugünün tahmini: Yağmur” notunu ekleyerek bir bulut emojisi ekledi.

2

Sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören paylaşım kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medyadaki bir kullanıcı, Al-Dhahirah’ın gönderisine “Çok iyi” yorumunu yaptı. Sosyal medyada bir başka kullanıcı, “Bu resimler mükemmel” diye ekledi.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın