medyauzmani.com

Lenfoma tedavisi gören Hakan Özoğuz’dan haber var – Haber Magazin


Hakan Özüz, 11 Ağustos’ta Twitter hesabından “Daha önce paylaştığım hastalığımın tedavisi nedeniyle bazı konserlere katılamayabilirim. Stadyumda görüşürüz dostlar” mesajını paylaştı. Bir süredir bazı Athena konserlerine katılmayan Lenfoma (lenfoma) tedavisi nedeniyle Zamanı hızlandıran grubun 9 Eylül’de Harbiye Açık Hava’daki konserinde son kez sahneye çıktı.

‘Yıllardır sessizce ilerliyor’

Lenfoma teşhisi konulan ve sağlığı merak edilen ünlü gitarist, sosyal medyadan yeni bir açıklama yaptı.

Öncelikle bana şans dileyen herkese teşekkür etmek istiyorum, iyi şanslar arkadaşlar. Yıllardır sessizce takip edilen hastalık tedavi aşamasına geldiği için gerekli önlemler alınıyor ve durumu iyi. Arada konserlerde birlikte olmaya devam edeceğiz. Yakında buluşacağız.

Lenfoma tedavisi gören Hakan Özoğuz'dan haber var

Lenfoma nedir?

Lenfoma, vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserli hale gelmek için kontrolsüz büyümesidir. Lenfoma gelişimi için en yaygın yerler. Lenf düğümleri. Lenf düğümleri vücudun en önemli savunma mekanizmalarından biridir. Vücudumuzdaki binlerce lenf düğümü, enfeksiyonlar ve hastalıklarla savaşmamızı sağlayan bağışıklık sisteminin en önemli parçasıdır. Lenf düğümleri enfeksiyon sırasında şişer. Hastalık bitince eski boyutlarına geri döner. Bu tamamen normal bir mekanizmanın göstergesidir. Lenfoma oluştuğunda, lenfatik sistemin hücreleri olan lenfositler parçalanarak çoğalarak daha fazla anormal hücre oluşmasına neden olur.

Lenfoma tedavisi gören Hakan Özoğuz'dan haber var

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın