medyauzmani.com

Kuruçeşme Açık Hava mangası fırtınaya tutuldu! – Yeni magazin


Alternatif rock grubunun sevilen maNga’sı ikinci kez Paraf Kuruçeşme açık hava tiyatrosunda muhteşem bir gece geçirdi. MaNga konsere muhteşem bir ışık gösterisi ile başladı. Ve konserin başlangıcında “Lord Lands”, “Habil Qabeel” ve “Artık cennetle doluyuz” şarkılarını arka arkaya söyleyerek seyircinin enerjisini artırdı.

“Her partiye farklı bir izleyici geliyor”

Paraf Kuruçeşme açık hava tiyatrosunda seyirciyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan Manga, “Her konsere yeni ve farklı seyirciler geliyor. Bizi bu kadar gururlandırdığınız için çok teşekkür ederim” dedi.

Manga, Kuruçeşme Açık Hava'yı fırtına gibi aldı

Manga ile zaman durur!

Geçmişten günümüze oluşturduğu zengin repertuarıyla sevenlerine göz kamaştıran bir gece yaşatan sevilen Türk grubu maNga; Bitti Rüya, Yad Eller ve Dursun Zaman şarkılarıyla müzikseverlerin nabzını yükseltti. Rock hayranlarının doyasıya dans ettiği gecede manga muhteşem bir performans sergiledi. Tüm şarkılara telefonlarının ışıklarını yakan binlerce manga hayranı eşlik etti.

Manga, Kuruçeşme Açık Hava'yı fırtına gibi aldı

Görsel sunum

Efsane grup, sahne performanslarının yanı sıra görsel performanslarıyla da hayranlarının hafızalarında iz bıraktı. İki saat sahnede kalarak performansıyla coşkunun zirvesine ulaştı.

Manga, Kuruçeşme Açık Hava'yı fırtına gibi aldı

kalpleri fethetmek

Binlerce kişinin katıldığı konserde manga solisti Ferman Akgül sahneden inerek bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Alkışlarla sahneden ayrılan grup, hayranlarının yankılanan tezahüratları karşısında sessiz kalmadı. Yoğun ilginin ardından yine bir manga olan Duplicate Paper sahneye çıktı. Grubunun en popüler şarkılarından biri olan “You Will Draw a Woman”ı hayranlarına seslendirdi.

Manga, Kuruçeşme Açık Hava'yı fırtına gibi aldı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın