medyauzmani.com

Kansere yakalandığında yaşadıklarını anlattı: Kendimi bedenimden uzaklaşmış hissettim! – Magazin Haberleri


‘Can’t Get You Out Of My Head’, ‘Padam Padam’ ve ‘All The Lovers’ gibi hit şarkıları bulunan 55 yaşındaki Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, 2005 yılında meme kanserine yakalanmıştı.

Hastalığı için ameliyat olmasının ardından yaklaşık sekiz da kemoterapi alan ünlü isim, 2006 yılında ise tedavisinin başarılı olduğunu ve kanseri yendiğini açıklamıştı.

Kansere yakalandığında yaşadıklarını anlattı: Kendimi bedenimden uzaklaşmış hissettim

YAŞADIKLARINI ANLATTI

Son olarak Paris Hilton’ın ‘I am Paris’ adlı podcast programına konuk olan Kylie Minogue, kanser teşhisi aldığında yaşadıklarını anlattı.

Kansere yakalandığında yaşadıklarını anlattı: Kendimi bedenimden uzaklaşmış hissettim

O dönemde Glastonbury festivalinde ana sahnede düzenleyeceği konseri de iptal etmek zorunda kaldığını belirten şarkıcı, samimi açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

2005’te festivalde ana sahnede konser vermem gerekiyordu fakat meme kanseri teşhisim kondu, bambaşka bir dünyadaydım. O yıl Glastonbury’yi izlediğimi, Coldplay’in bana ithafen bir parça çaldığını hatırlıyorum. Her açıdan çok uzaktaydım. Kendimi dünyadan, bedenimden ve o andan uzaklaşmış hissediyordum. Bu benim için inanılmaz duygulandırıcı bir andı.

Kansere yakalandığında yaşadıklarını anlattı: Kendimi bedenimden uzaklaşmış hissettim

KAÇIRDIĞI FESTİVALİ TELAFİ ETTİ

Coldplay adlı grup, o yıl festivalde Minogue’a ithafen ‘Can’t Get You Out of My Head’ şarkısını çalmıştı. Kylie, 2005’te kaçırdığı Glastonbury konserinin telafisini 2019’da yaparak konser vermişti.

Kylie Minogue takipçilerini geçmişe götürdü

Kylie Minogue takipçilerini geçmişe götürdüHaberi Görüntüle

Kylie Minogue'dan Venedik selfie’si

Kylie Minogue’dan Venedik selfie’siHaberi Görüntüle

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın