medyauzmani.com

Kanserden kurtulduğu ortaya çıktı! Athena Hakan Özoğuz’dan haber var!


Athena Hakan ÖzgözVe heyecan Sayfasında şu notu paylaştı: “Öncelikle bana iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim, başarılar arkadaşlar.Yıllardır sessizce takip edilen hastalık tedavi aşamasına geldiğine göre ne oldu? Pekala. Aradaki konserlerde birlikte olmaya devam edeceğiz. Hoşçakalın.”

Lenfoma tedavisi gördüğü ortaya çıktı!  Athena Hakan Özoğuz'dan haber var!

Neden bu kadar zayıf olduğunu anlayın

Hürriyet’ten Savaş Özbe, Hakan ÖzoğuzHuzursuzluğunu 21 Eylül’de köşesine taşıdı:

Athena grubunun gitaristi Hakan Özüz’ün bir süredir tedavi gördüğü biliniyordu, 11 Ağustos’ta bazı konserlere katılamayacağını şu sözlerle duyurdu: ‘Hastalığım nedeniyle tedavim nedeniyle gidemeyebilirim. yaklaşan bazı konserlere katılabilecek.’ Sahada görüşürüz arkadaşlar…”

En son 9 Eylül’de grubun Harbiye’deki açık hava konserinde görüldü.

Çok kilo verdiği hemen fark edildi.

Hastaneden taburcu olduğu haberini aldık.

Bu zorlu hastalık en basit haliyle “vücudun kanserleşen ve kontrolsüz büyüyen savunma hücreleri, lenfositleri” olarak tanımlanır.

Semptomları zaten şişmiş ve şişmiş lenf düğümleri, ateş, gece terlemeleri, yorgunluk, nefes almada zorluk, şişkinlik ve açıklanamayan kilo kaybını içerir.

Özügüs’ün hastaneden taburcu edilmesinden bu yana tedaviye olumlu yanıt verdiği ve hastalığa karşı güç kazandığı açıktır.

Hakan Özuz’un her süreci en iyi şekilde tamamlamasını ve sahnedeki enerjisine en iyi şekilde geri dönmesini diliyoruz” dedi.

Lenfoma tedavisi gördüğü ortaya çıktı!  Athena Hakan Özoğuz'dan haber var!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın