medyauzmani.com

IŞİD Adem’in itirafı Cemal Hanal’dan yıllar sonra geldişampiyonluk Melis Birkan 2008 yılında seyirciyle buluşan ve gişede büyük başarı elde eden .işsiz adamCanını veren “Alber” karakteriyle ün kazandı Cemal HanalAçık sözlü açıklamalar yaptı.

işsiz adam Çektiği filmle büyük ün kazanan oyuncu Zkra’ya filmi anlattı.

Bir anda kendimi sette buldum.

İlk kez 2008 yılında vizyona giren ‘The Messenger’ filminde kamera karşısına geçen 45 yaşındaki kız oyuncuUlak filminde Yetkin Dikinciler’in alt ikilisiydiniz ve bir anda rolü aldım. İlk rolüm hikayedeki kurgusal karakterdi. O zamanlar Nişantaşı’nda bir restoran işletiyordum. Olak’tan sonra filmin yönetmeni Shagan Ermak’ı restorana davet ettim. Bana “yalnız adam”dan bahset. Senaryoyu henüz yazmadı ama restoranda sahne sahne anlattı. “Bu filmde oynayacak mısın?” O sordu, ben “evet” dedim. Bir anda kendimi sette buldum.‘ dedi.

“Gülerek sandalyeden düştüm, şaka yapmıyorum!”

Cemal HanalVe işsiz adam Hakkında aşağıdaki ifadeleri kullanın:

Shagan, filmden böyle bir başarı beklemiyordu, bu yüzden “Umarım 350 bin kişi bu filmi izler de Mustafa’nın parasını alırız” dedi. Sonra bana sordu: Bu filmi kaç kişi izleyecek? güzellik? O sordu, ben de “Sanırım 1,5 milyon kişi izleyecek” dedim. Gülmekten sandalyeden düştü, şaka yapmıyorum! Film gişede yaklaşık dört milyon hasılat elde etti. “

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın