medyauzmani.com

İrm Helvaoğlu ve Yulas Özkan aşklarına ikinci bir şans verdi


Oyuncu İptal ElçinKarısı bir gün önce doğum gününü kutladı Zainab Tuğsi Bayat ve arkadaşları Hide in Bebek’te. Tanner Rumley’in doğum gününe katılanlar arasında, Gukchi Bahadır ve onun eşi Arsoy prensi ile birlikte Erim Helvasıoğlu ve sevgilisi Ulak Özkan de vardı.

Milliyet C’den Hüseyin Altun’un ellinci yaş gününü kutladığını söyleyen habere göre,Ansel Shin“Sevgili arkadaşlarım buradaydı. Gelemeyenler de oldu ama bazılarının işleri ve ekipleri olduğu için gelemediler.” dedi.

Eşi Zeinab Tucchi Bayat’ın kendisine hediye olarak bir ceket aldığını ve töreni düzenlediğini, “Varlığı yeter” dedi.

İrm Helvaoğlu ve Yulas Özkan aşklarına ikinci bir şans verdi

‘Herkes para odaklı’

Röportaj sırasında herkesin parayla yaşadığını belirtti. İptal Elsin E Zainab Tuğsi Bayat“Herkesin odak noktası para ama mükemmel bir model olması şart. Para da önemli tabi ama para kazanmak ve harcamak için yetenekli olmak lazım. Bazen paranla sağlık bile alabilirsin ama yapabilirsin, Çift, bugün İnsanlar hakkında konuşurken, “Kültür satın almalıyız. Kültüre sahip olmalıyız.” dedi. Sitemde bulundu.

barıştıktan sonra ilk kez yan yana

Geçen ay ayrıldıklarını duyurdular. Oyuncu Eram Helvacıoğlu E Ulak Özkan Bu geceye katılan isimler arasında ikisi de vardı. Barışmanın ardından ilk kez yan yana görüntülenen ünlü çift, basından gelen soruları yanıtladı.

Elçin’e yeni yaşında mutluluklar diliyorum, Helvacıoğlu ve sevgilisi Ulak Özkan“Cansel’i çok seviyoruz. Umarım o ve Zineb her zaman mutlu olurlar. Özel gününüzde birlikteydik, çok güzel bir gece geçirdik” dedi.

“Birbirimize bir şans daha verdik”

Onlara yeni bir şans verdiklerini söyleyen Helvcioğlu, “Bazı anlaşmazlıklar oldu ve konuştuk. Bunları aşıp birbirimize bir şans daha vermeye karar verdik.” Gazeteciler “Bu uzlaşmadan sonra evlenme teklif etmeyi düşünüyor musunuz?” Özcan, “Bu yolda her zaman sürprizler olabilir” sorusunu kafalarını karıştıran yanıtı verdi.

İrm Helvaoğlu ve Yulas Özkan aşklarına ikinci bir şans verdi

ne oldu?

Son olarak elektronik dizi ‘Kaçış’ta rol alan Erem Helvaoğlu ve yaklaşık sekiz aydır kendisine aşık olan gurme Yolaç Özcan ayrılma kararı aldı. Geçtiğimiz aylarda Çeşme’de tatil yapan çiftin görüş ayrılıkları nedeniyle ayrıldığı öğrenildi.

Bu konuda herhangi bir açıklama yapmayan ünlü çift, ilişkilerine ikinci bir şans vermeye karar verdi. Ortak arkadaşlarının araya girmesiyle anlaşmazlıklarını yeniden değerlendiren çift, aşklarına kaldıkları yerden devam etmeyi tercih etti.

İrm Helvaoğlu ve Yulas Özkan aşklarına ikinci bir şans verdi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın