medyauzmani.com

Instagram çöküyor, sorun mu var? Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor?


Instagram çöküyor, sorun mu var? Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor?

Instagram çöküyor, sorun mu var?  Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor?

Instagram çöküyor, sorun mu var? sorusunun cevabı sorulan sorular arasında yer almaktadır. Popüler paylaşım sitesi Instagram, kullanıcılarla ilgili sorunları bildirdi. Bazı kullanıcılar giriş yapamadıklarını belirtse de, diğerleri DM ile ilgili sorun yaşadıklarını bildirdi. Peki Instagram çöküyor, bir sorun mu var? Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor?

Instagram çöküyor, sorun mu var? Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor? Soruların cevapları aranan konular arasındadır. Popüler paylaşım sitesi Instagram, kullanıcılarla ilgili sorunları bildirdi. Bazı kullanıcılar giriş yapamadıklarını belirtse de, diğerleri DM ile ilgili sorun yaşadıklarını bildirdi. Peki Instagram çöküyor, bir sorun mu var? Instagram neden açılmıyor ve ne zaman düzeliyor?

Instagram kapandı mı?

Instagram kullanıcıları 22 Eylül akşamı uygulamaya girişte sorun yaşadıklarını ve DM’de de sorun olduğunu bildirdiler. Öte yandan platform, sunucu bağlantısı nedeniyle hata veriyor. 20:20 civarında sosyal paylaşım sitesinde sorun normale dönmeye başladı.

Kullanıcılar, giriş yaparken “Instagram durakladı” ifadesi ile karşılaşmaktadır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın