medyauzmani.com

House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu?


House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu?

House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak?  House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu?

House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? sorusunun cevabı sorulan sorular arasında yer almaktadır. Dizi dünyasının en çok izlenen dizilerinden biri olan Game Of Thrones, 8 sezonun ardından final yaptı. Dizinin devamı anlamına gelen House Of The Dragon yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Peki House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu?

House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu? Soruların cevapları aranan konular arasındadır. Curiosity, 2019 yılında ekrana veda eden Game Of Thrones’un devamı anlamına gelen House Of The Dragon’un altıncı bölümünün tarihini yükseltiyor. Peki House Of The Dragon 6 bölümleri ne zaman yayınlanacak? House Of The Dragon 6. bölüm tarihi belli oldu mu?

Dragon House Bölüm 6 Ne zaman çıkacak?

Altıncı bölüm, 25 Eylül Pazar günü saat 21.00’de, yani Amerika Birleşik Devletleri’nde saat 21.00’de HBO Max’te yayınlanacak ve Türkiye saatiyle Pazartesi günü piyasayı birbirine bağlayan akşam saat 04’te (Pzt) yayınlanacak.

İkinci sezon onaylandı

Seride, Olivia Cooke, Kraliçe Aliscent olarak Emily Carey’nin yerini alırken, Emma Darcy, Millie Alcock’un yerini Prenses Rhinera Targaryen olarak alıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın