medyauzmani.com

Hazal Kaya ve Ali Atay çifti minik bebeklerinin yaş gününü kutladı! ‘Gözlerim doluyor’ – Magazin Haberleri – Magazin Haberleri


Meslektaşı Ali Atay ile mutlu bir evlilik evlilik sürdüren oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz yıl kızını kucağına alarak ikinci kez anne olmuştu. Leyla Süreyya adındaki minik kızlarının 1. yaş gününü kutlayan çiftin aile fotoğrafları sosyal medyada çok sevildi. Hazal Kaya paylaştığı gönderisinin altına duygu dolu not düştü.

Aylin Coşkun'un isyanı! 'Arkadaş seni tokat manyağı yaparım'

Aylin Coşkun’un isyanı! ‘Arkadaş seni tokat manyağı yaparım’Haberi Görüntüle

Ünlü çift minik bebeklerinin yaş gününü kutladı Gözlerim doluyor

“ÇOK İSTEDİĞİM BİR İSİMDİ”

Öte yandan ikinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Kaya, daha önce verdiği bir röportajda kızlarına verecekleri ismi ve nedenini şu sözlerle açıklamıştı:

İki isim olacak, Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de hep ‘büyüklerim dedelerin ismi mi?’ falan dediler ama biz böyle eski isim seviyoruz aslında. Biz baby shower yapmıyoruz. İsteyen istediğini yapsın. Ben böyle kutlamalar, organizasyonlar falan hele böyle son dönemlerde Fikret’te kalabalıktan boğulmuştum. O zaman nasıl hissedersem öyle yaparım.

Ünlü çift minik bebeklerinin yaş gününü kutladı Gözlerim doluyor

‘FOTOĞRAFLARA BAKTIKÇA GÖZLERİM DOLUYOR’

Ünlü oyuncu minik kızlarının doğum gününden paylaştığı fotoğraflara, “Canım kızım, kalbim Süreyya’m. Sen güneş gibi doğup dünyamızı aydınlatalı tam bir yıl oldu, hala inanamıyorum! İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin. Bu dörtlü fotoğraflara baktıkça gözlerim doluyor. Sizinle aile olmak ne güzel” ifadelerini kullandı.

Ünlü çift minik bebeklerinin yaş gününü kutladı Gözlerim doluyor
Cem Özer: En büyük başarım boşanmak

Cem Özer: En büyük başarım boşanmakHaberi Görüntüle

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın