medyauzmani.com

Hafsanur Sancaktutan kimdir ve nerelidir? Hafsanur Senkaktutan kaç yaşında ve sevgilisi kim?Son olarak ‘Dünya ile Arasında’ dizisinde rol alan Hafnur Sankaktutan’ın hayatı gündeme geldi. Ünlü oyuncu, katıldığı oyunlarda çeşitli kategorilerde ödüller aldı. Dünya ile Ben dizisinde adından söz ettiren Hafnur Şenkaktutan kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı nedir? Hafsanur Sancaktutan kimdir? Hafsanur Senkaktutan kaç yaşında, nereli?

Hafsanur Snakktotan kimdir?

Havsanur Senkaktutan, 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ünlü oyuncu 22 yaşında. Küçük yaşta oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Katıldığı oyunlarda farklı kategorilerde ödüller aldı. 2018-2019 yılları arasında Gülperi dizisinde Fidan karakterini canlandırmıştır.

2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde “Ada Meryem Varlı” karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında Son Yaz dizisinde “Yağmur Kara” karakterini canlandırmıştır. Dizi bittikten sonra birkaç reklam filminde rol aldı ve gençlik uygulaması Bana Bak’ın reklam yüzü oldu. 2022 yılında “Dünya ile Ben Arasında” dizisinde “Sinem” karakterini canlandırmıştır.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın