medyauzmani.com

Haberler: Evli Jovin Kirach küçük sevgilisiyle görüntülendi! Eliyle mısır yedi ve öptü! – Yeni magazin


Hüseyin Altun / Milliyet
1960 yılında İstanbul’da doğan Güven Kiras, İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü’nden mezun oldu. 1986 yılından bu yana birçok dizi, reklam ve sinema filminde rol alan ve şimdilerde meslektaşı Erkan Kan ile gezi programı yapan sanatçı, özel hayatında da ön plana çıktı. Başak Kıraç’la uzun eğlenceli olan oyuncu, esmer bir kadınla Beyoğlu Asmalımescit’te bir mekandadi.

Jovin Kirach, küçük kız arkadaşıyla evli görüntülendi.

Mısırı elle besle ve gel!

Dürüst fotoğraflar sergileyen ikiliden Kıraç, kız arkadaşına mısırı eliyle yedirdi. Ünlü oyuncu, sevgilisini mekanda defalarca öptü. El ele tutuşarak mekandan ayrılan ikili, basın mensuplarını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Jovin Kirach, küçük kız arkadaşıyla evli görüntülendi.

Saklı Yüz!

Ellerini bırakıp sokakta ayrı ayrı yürümeye başlayan genç kadının, kameraları fark edince yüzünü saklaması dikkat çekti. Oyuncunun yanındaki arkadaşları fotoğrafın çekilmesini engellemeye çalıştı. İki gazetecinin evli olduklarını söylemesinin ardından adımlarını hızlandıran Gavin Kirach ve sevgilisi, soruları cevapsız bırakmayı tercih etti.

Jovin Kirach, küçük kız arkadaşıyla evli görüntülendi.

bir çocuğun babası

Masumiyet (1997) ve Gemide (1998) filmleriyle hatırlanan ve en çok izlenen dizide kamera karşısına geçen 62 yaşındaki Jovin Kirach’ın boşanma sürecinde olduğu biliniyor. 12 yaşındaki eşi Başak Kıraç ile bir kızı var.

Jovin Kirach, küçük kız arkadaşıyla evli görüntülendi.

Denizde aşka geldiler

Denizde aşka geldilerHaberleri izle

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın