medyauzmani.com

Esenyurt’ta olay çıktı! 500 bin liralık mücevher çaldılarEsenyurt’ta olay çıktı! 500 bin liralık mücevher çaldılar

Yabancı uyruklu olduğu iddia edilen 4 kadın, girdikleri sitedeki evden 500 bin lira değerinde mücevher çaldıkları iddia edildi. 4 şüpheli kadının binaya girişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, Çarşamba günü Esenyurt Örnek Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. İddiaya göre 4 yabancı kadın, bir apartman sakininin yanındaki kapıdan içeri girdi. Asansörle on dördüncü kata çıkan kadınlar, orada kimsenin olmadığını anladıkları daireye girerek yaklaşık 500 bin liralık zihinsel eşyayı çalıp kaçtılar. Olay yerine geldiklerinde hırsızlığı fark eden sahipleri durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Şantiye yetkilisi Serdal Yiğit, “Bir apartman sakini binaya girdikten sonra onu dört yabancı kadın takip etti. Asansöre tırmanan kadınlar 14. kata çıkarak bir daireye girerek bu evden 500 bin liralık mücevher çalarak kayıplara karıştı. . Görüntüleri gördüğümde hırsızlar kadınmış. Beni şaşırttı. Binaya çok kolay girip çıktılar. Kadın olduğu için biz de şüphelenmedik.”

4 şüpheli kadının binaya girişi güvenlik kamerasına yansıdı.


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın