medyauzmani.com

Emil Sain açık havada Kuruçeşme sahnesini geçti – Magazin Haberleri


Paraf Kuruçeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda bu yıl ilk kez seyircisiyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Emil Sain, duygularını basın mensuplarıyla paylaştı. Yetenekli sanatçı, “Çok heyecanlıyım ve o coşku beni hiç bırakmadı. Yaklaşık 2,5 yıl ara verdim. Şimdi yeniden hayranlarım var. Bu benim için çok iyi oldu ve ruhlar buldum. Bugün de kendi isteğimi yerine getirdim. hayranlarımın en çok hangi şarkıları sevdiğini tahmin ederek repertuar. Diğer “.

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

Boğaziçi E-posta İşaretiyle Parladı

Açılışa saatler kala Emel Sayın hayranları açık havadaki Paraf Kuruçeşme tiyatrosunu doldurdu. Yoğun ilginin olduğu gecede müzikseverler, sanatçı Dean’i sahneye çıkar çıkmaz alkışladı. Emil Sain, şıklığı ve zarafeti ile Paraf Kuruçeşme açık hava tiyatrosunda rol aldı. Müzikseverlere seslenen baş sanatçı, “Sizi burada görmekten ve heyecanımı sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.” dedi. O memnun oldu.

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

Getirdiği eğlenceli macera

Muhteşem orkestrası ve korosuyla göz dolduran Emil Sain, “Yalancı Yarim”den “İntizar”a, “Nasıl Bilinmezdi”den “Feride”ye uzanan eşsiz repertuarı ile dinleyicilerini Yeşilkam’da keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Oynadığı onlarca filmle sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran mavi boncuk Yeşilçam, şarkılarını film klipleri eşliğinde seslendirdi. Paraf Kuruçeşme açık hava tiyatrosuna nostalji rüzgarı esti!

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

“Normal oynamıyorum ama enerjin bana iyi geliyor”

Tashkin’in sabah lideri olduğu gecede Emil Sain, hayranlarına çeşitli şarkılarla eşlik etti. Hareketli şarkılarıyla tüm hayranlarını coşturan usta sanatçı, “Genelde çalmam ama enerjiniz bana çok iyi geliyor” sözüyle zarif dansıyla hayranlarına eşlik etti. Hayranlarıyla olan samimi diyalogu ve dürüstlüğü ile beğeni toplayan ünlü sanatçı, uzun süredir muhteşem performansıyla beğeni topluyor.

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

Zeke Maureen sahneye çıktı

Klasik Türk Müziği Profesörü Emil Sein, emektar sanatçı Zeki Morin’i vefatının yıl dönümünde saygı duruşunda bulundu. “Asla unutulmayacak bir sanatçı” ifadesinin ardından hayranlarıyla birlikte “Gözlerinize Hayaller Girmesin” şarkısını söyledi.

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

İlgisi yüksek bir tekrarlayıcı yaptı

Sahneden alkışlarla ayrılan Emile Sain, hayranlarının tezahüratları karşısında sessiz kalamadı. Yoğun ilginin ardından tekrar sahneye Beş Yaprak çıktı. Grubunun en sevilen şarkıları arasında yer alan “Yeşil Bak” ve “Kaşların, Gözlerin, Sözlerin Ne Güzel” şarkılarını müzikseverlerle buluşturdu. Aradan yıllar geçmesine rağmen performansından hiçbir şey kaybetmeyen Emil Sain, sahnede iki saat kesintisiz şarkı söyleyerek dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Emil Sain açık havada Kuruçeşme etabını geçti

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın