medyauzmani.com

Editörün Seçtikleri – Haber Dergisi


Lille Danışmanı – Yenilikçi ve Kaliteli

Editör'ün seçtikleri

Cottonbox, “Natureforce” serisi ile ev tekstilinde sürdürülebilirliğe vurgu yaparken, ev tekstili iddiasını bir kez daha gözler önüne seriyor. Geleneksel yöntemlere göre su tasarrufu sağlayan işlemlerle üretilen seleksiyonlar, normal pamuklu kumaşlara göre daha yumuşak, neme dayanıklı ve nefes alabilir olmasının yanı sıra uzun ömürlüdür.

aromaterapi

Editör'ün seçtikleri

Celine Cologne, kokularıyla ferahlığın ve rahatlığın kapılarını aralıyor. Kiraz Çiçeği evlerimize bahar canlılığı getiriyor, yeniden doğuşa işaret ediyor. Günlük yaşamda ideal bir tazeleyici olan mandalina enerji ve canlılık verirken, ardıç ise bilgeliğin simgesi olan ve kendine özgü kokusunu anımsatan ardıç ağacından ilham alınarak rahatlatıcı etkisiyle stresi uzaklaştırır.

Kaşların vazgeçilmezi

Editör'ün seçtikleri

Benefit Kozmetik kaş makyajında ​​bir ilke imza atmaya devam ediyor. Gimme Brow + Hacim Veren Kalem ile kaşların hacmi artar. İlk pudra ve kurşun kalemle daha pop ve hacimli görünüyor. Kalem şeklinde tasarlanan ürün, pudramsı dokusu sayesinde kolayca uygulanabiliyor.

“Kahve günü”ne özel

Editör'ün seçtikleri

1 Ekim “Uluslararası Kahve Günü”nde kahvesini doğru fincanda içmek isteyenlere Paşabahçe mağazaları özel ve şık seçenekler sunuyor. Fincanlardan Türk kahvesi fincanlarına, espresso fincanlarından kahve takımlarına kadar pek çok ürün Başabçe mağazalarında kahve severleri bekliyor.

zamansız tasarımlar

Editör'ün seçtikleri

Kasabaya dönüş mevsimi olan sonbaharın olmazsa olmazı, uzun çizmeler, düz ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar ve kalın tabanlardır. Zarif ve zarif kadınların vazgeçilmezi, narin topuklu ve sivri burunlu stilettolar, babetler, loafer’lar, loafer’lar, rahat ve rahat tonların en zamansız ayakkabı modelleri, yeni sezonda birbirinden farklı aksesuarları ve özenle hazırlanmış detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın