medyauzmani.com

Eda Sakız Kimdir? Nereli? Boyu, Kaç yaşında? Biyografi ve Hayatı

Eda Sakız Youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında takipçileri aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen Eda Sakız’ın boyu 1.68 cm, kilosu ise 60’tır. Aslen Mersin doğumlu olan başarılı isim günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Hayallerine giden yolun İstanbul’dan geçtiğini düşündüğünü bu sebeple de İstanbul’a taşınmaya karar verdiğini belirtmiştir.

5 sene kadar bir otelde barmen olarak çalışmıştır. Daha sonra sosyal medya üzerine yoğunlaşmış, maddi olarakta kendisine getirileri olması ve hayallerini gerçekleştirmek adına mesleğini bırakmıştır. Hayranları için Antalya da 3 kez buluşma gerçekleştirmiş ve hayranları tarafından bir çok hediyeler kendisine verilmiştir.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Eda Sakız sosyal medya;

Tiktok kariyerine 2019 yılında başlamıştır. Tiktok hesabında takipçi sayısı 1.1M, resmi instagram hesabında 218bin, youtube video kanalında ki abone sayısı ise günümüz itibariyle 171 B civarındadır. Bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

İlerleyen süreçte müzik ile de ilgili projeleri olan güzel isim kendi bestelerini yapmak istemenin yanı sıra cover çalışmalarını da hayranları ile paylaşmayı düşünmektedir.

Saçlarını neden kestirdi?

Bir çok takipçisi kendisine saçlarını neden kestiğini sormuştur. Saçlarını daha önce hiç kesmediğini ama, bir anda karar verdiğini moralinin de bozuk olduğunu bu sebeple saçlarını kestiğini belirtmiştir. Moralinin de saçlarını kestiğinde düzeleceğini düşündüğünü ve bu sebepten ötürü kestiğini söylemiş ve kendisine iyide geldiğini sözlerine eklemiştir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın