medyauzmani.com

Dylan Cheetak Tatlıses ve Levent Dorter’in düğün detayları ortaya çıktı


Yaklaşık 4 yıl öncesine dayanıyor Şarkıcı Dylan Cheetak Tatlıses ile birlikte Levent DörterEvliliğe ilk adımı attı ve geçen Mayıs ayında nişanlandı. Müzikal ikili Wald Jetak’ın bölümleri ibrahim tatlış Onu giyiyordu.

Haber Türk’ten Erin Joel’in haberine göre; düğün saç modeli Dylan Setak Tatlısesdün NişantaşıDükkanları gezerken objektiflere yansıyan Tatlıses’te basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter'in eski güzel detayı

“Düğüne acelem var”

Dylan Setak TatlısesGüldü ve “Her şey hazır ama nedense gelinliği beğenmedim, çok acelem var. Son zamanlarda çoğu kişi 3 ya da 4 gelinlik tercih ediyor, düğünümde 13 gelinlik giyeceğim” dedi. Şaka bir yana, beğendiğim iki model var ikisini de giyeceğim.”

Şahitlerim bilinmiyor.

kır düğünü Bir geleceğin olacağını belirten şarkıcı, “Şahitlerim belli değil ve onlar meşgul insanlar olduğu için henüz netlik kazanmadı. İki şahidim olacak” sözleriyle sözlerine devam etti.

Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter'in eski güzel detayı

“Şarkım devam ediyor”

Dylan Setak TatlısesArdından “Ayrıca şarkı çalışmalarım devam ediyor. Gurbetçi bir arkadaşımla düet yapacağım. Rap ​​tarzı bir şarkı olacak ama en önemlisi Türkiye’de ünlü bir şarkıcıyla düet yapmak istiyorum, onunla iletişime geçmedim. yine de kabul ederse Rihanna ve Shakira ikilisi gibi olacağız, “Çok dans edeceğiz” dedi.

Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter'in eski güzel detayı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın