medyauzmani.com

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi


Riha Muhtar ile eski eşi sanatçı Deniz Uğur arasında sular çekilmedi.

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi

Riha Mokhtar ve eski eşi sanatçı Deniz Uğur arasındaki olaylar bitmez. Uğur, Muhtar’ın çocuklarının Mona’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle saldırı ihbarı aldıktan sonra İstanbul Anadolu Birinci Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

koruma talebi

“Mina daha önce babasına yaralama suçundan şikayette bulunmuştu. Daha sonra babasının baskı yapması üzerine şikayetinden vazgeçti.” dedi deniz İyi şanslar ve Tanrı sizi korusun Mahkemeden koruma talep edin. Deniz Uğur’un çocukları, bir öğretmen eşliğinde Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü çocuk şubesinde ifade verdi.

İkizlerin babası Reha Mokhtar’ın kızı Mina’ya uyguladığı şiddetin detayları kan dondurdu.

Mina yaptığı açıklamada şunları söyledi:

4 yıl dayak

“12 Eylül’de annem beni almaya geldiğinde bir hafta önce babamın beni dövdüğünü söyledim. Babama beni daha önce dövdüğü için şikayet ettim ama ona acıdığım için bu şikayetimi geri verdim. , beni ısırdı, daha önce bardak fırlattı, bir kez ayağıma demirle vurdu ve bacağım morardı. Geçen hafta saçımdan tutup beni yere fırlattı ve başıma vurdu.

“Şikayetçiyim”

Dayak sonrası vücudumun farklı yerlerinde ısırık izleri, morluklar ve ağrılarım oldu. “Sen buradan gidiyorsun Yılan, annen de…” gibi tehdit ve hakaretlerde bulunuyor. Kardeşime karşı bu kadar şiddet uyguladığını görmedim. Beni sebepsiz yere tehdit eden, hakaret eden babamdan şikayetçiyim ve şikayetçiyim” dedi.

Deniz Uğur'un çocuklarını koruma isteği #1

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi #2

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi #3

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi #4

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi #5

Deniz Uğur çocuklarını korumak istedi #6

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın