medyauzmani.com

Cemre Baysel ve Aytaç’ı tüketmez’in Oluşturduğu Mutluluk – Magazin Haberleri


Kanal D’de yayınlanan ‘Baht Game’ dizisinde arkadaşlıkları aşka dönüşen Cemre Baysel ile Aytaç- alışmaz’dan aşk itirafı geldi. Bu itirafın ardından Cemre Bay’in beş yıllık ilişkilerini bitirdiği söylendi ve Aytaç Şaşmaz’dan ayrıldığı öğrenildi. sevgili, yönetici. İkili daha sonra Ulus’ta bir yer bırakırken objektiflere yansıdı. Kısa süre sonra oyuncu çift gözden kayboldu, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı ve arabalarına bindi.

Aşklarını ilan ettiler

Bassel ve Schmaz, aşk hikayelerini Instagram hesaplarından paylaştılar, “Çok heyecanlıyım!” Notu bırakarak paylaştıkları fotoğraflarla duyurun. Yakışıklı oyuncu, sevgilisini alnına işaretleyerek birlikteliklerini ortaya koydu.

Mutluluklarını zaman zaman takipçileriyle paylaşan ikili, deniz kenarında çekilmiş siyah beyaz fotoğraflarını yayınladı. Damla Colbay, Hande Subaşı ve Tuğçe Açıkgöz gibi ünlü isimler, ünlü çift hakkında yorum yaptı.

Cemre Baysel ve Aytaç'ı tüketmez'in Oluşturduğu Mutluluk

mutlu aşıklar

Aşkları tüm hızıyla devam eden Cemre Baysel ve Aytaç alışkanlığız, birkaç ay önce Yeniköy’de görüntülendi. 23 yaşındaki sevgililerden Shamaz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yakışıklı oyuncu, “Yedik, sohbet ettik” diyerek, “Yeni projeler var bakalım. Umarım güzeldir” dedi ve hızlı adımlarla arabasına bindi.

“Sanki hissetmişsin gibi merak ettim”Haberleri izle

“doğum günün kutlu olsun”

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Cemre Baysel ve Aytaç alışkanlığız çiftinden Şaşmaz, geçtiğimiz ay 24 yaşına girdi. Kız arkadaşının doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı asanalarla kutlayan Paisel, birlikte yaptıkları asanalara şunları da ekledi; “Doğum günün kutlu olsun, Süpermen… sana her zaman iyi şanslar!” Derecesini kaybetti.

Cemre Baysel ve Aytaç'ı tüketmez'in Oluşturduğu Mutluluk

Ember Baysel’in bu sözlerini yanıtsız bırakmayan Itak Shashmaz, sevgilisine şunları söyledi; “Ben senin Süpermen’inim!” yorum yapmışlardır.

Aytaç alışkanlığız ve Cemre Baysel'den yeni paylaşım!

Aytaç alışkanlığız ve Cemre Baysel’den yeni paylaşım! Haberleri izle

aşıkların yeni resmi

Yeni aşk durumu, mutlu ilişkisi devam eden Cemre Baysel ve Aytaç alışkanlığız’dan geldi. Takipçilerinin beğenisini kazanmak için objektife çektikleri siyah beyaz çerçeveyi birlikte tanıtan Aytaç aşınmaz, paylaşımına bir gül emojisi koydu. Oyuncu çiftin fotoğrafı büyük ilgi gördü.

Cemre Baysel ve Aytaç'ı tüketmez'in Oluşturduğu Mutluluk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın