medyauzmani.com

Büyük ekranda bir rock efsanesi! Cem Karaca’nın hayatı film oldu!2004 yılında öldü Jim KarajaHayat büyük ekranda görüntülenir. Anadolu rock müziğinin efsane isminin hayatını anlatan bir film yapmak isteyen var mı? Harika bir fikir üretin E itac medyaVe Jim KarajaOğul karaca kadın Onunla uzun konuşmalardan sonra el sıkıştı.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, karaca kadın Film protokolünü bir gün önce kim imzaladı? Ücretsiz TariVe bir tavuğum var E Anıl Oğuz Cast çalışmalarına hız verdi. Senaryoyu kim yazıp filmi yönetecek? barış akışı‘Barış Akarsu: Merhaba’ isimli bir prodüksiyona imza attı. Çünkü Dickman olacak.

2023’te piyasaya sürülecek

Çünkü Dickman“Yönetmen koltuğuna da oturacağı” filmdeAnadolu rock şairiJim Karaja’yı kimin canlandıracağı henüz belli değil. Jim KarajaÇekilecek isim için çalışmalarını titizlikle sürdüren yapım ekibi. Filmin 2023’ün son çeyreğinde vizyona girmesi planlanıyor.

59 yaşında hayata gözlerini yumdu

Apaşlar, Kardaşlar, Moğollar ve Dervişan gibi birçok grupla çalışma Jim Karaja8 Şubat 2004’te kalp ve solunum yetmezliğinden öldü.

59 yaşında hayata gözlerini yuman başarılı sanatçı, “Onur Belası” ve “Mekanik Çırak” gibi birçok zamansız esere imza attı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın