medyauzmani.com

Bruce Willis’in kızından duygusal paylaşım! ‘Bugün gerçekten babamı özledim’ – Magazin Haberleri


Emmy ve Altın Küre ödüllü Bruce Willis’e, Mart 2022’de beynin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sebebiyle ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma gibi becerileri etkileyen afazi teşhisi konmuştu.

Holywood yıldızının ailesi, geçtiğimiz şubat ayında ise 68 yaşındaki oyuncunun frontotemporal demansa yakalandığını duyurmuştu.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

Eski eşler Demi Moore ile Bruce Willis’in 1988’de dünyaya gelen kızları Rumer Willis, sosyal medya hesabından “Bugün babamı gerçekten özledim” mesajı ile paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti.

Bruce Willisin kızından duygusal paylaşım Bugün gerçekten babamı özledim

100 binden fazla beğeni alan ve çok sayıda yorum galen nostaljik karede; Rumer, üzerinde beyaz elbisesiyle babasının kucağında görülüyor. Genç Bruce Willis’in ise yüzü gülüyor.

Demi Moore kızının doğum anında yanındaydı! 'Seninle gurur duyuyorum'

Demi Moore kızının doğum anında yanındaydı! ‘Seninle gurur duyuyorum’Haberi Görüntüle

BRUCE WILLIS’İN DEDELİK SEVİNCİ

Rumer Willis, geçtiğimiz nsian ayında bebek sahibi oldu. İlk kez annelik heyecanı yaşayan 34 yaşındaki Willis, sosyal medya hesabında bebeğinin ilk karesini yayınlamıştı. Willis, “Louetta Isley Thomas Willis” notunu düşerek, kızının adını açıklamıştı.

Bruce Willisin kızından duygusal paylaşım Bugün gerçekten babamı özledim

FRONTOTEMPORAL DEMANS NEDİR?

Ön ve temporal loblardaki sinir hücrelerinin dejenerasyonu sonucunda oluşan FTD’nin belirtlileri arasında kişilik değişimi, duygusal kararsızlık, dili ifade etmede yaşanan güçlükler, algı ve hafıza sorunları yer alır. Frontotemporal demans yaşayan hastalar kendilerini sosyal hayattan izole ederler. Diğer bunama hastalıklarında olduğu gibi FTD’li kişilerde de duygusal patlamalar, kişilik değişikliği, yabancılara aşırı yakınlık sergileme veya kas işlev bozuklukları oluşabilir.

Demans ve afazi ile mücadele ediyor! Bruce Willis'in eşinden açıklama

Demans ve afazi ile mücadele ediyor! Bruce Willis’in eşinden açıklamaHaberi Görüntüle

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın