medyauzmani.com

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 46. BÖLÜM İZLE! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölümde ne olacak? Son bölüm özeti


Ben Bu Cihana Sığmazam 46. bölüm izleme ekranına dair sorgulamalar hız kazandı. ATV ekranlarında iki sezondur yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi aksiyon ve dram türünü ele alıyor. Bazı sahnelerin Semerkant’ta çekildiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümde ne oldu? İşte yeni bölüm konusu ve detaylar

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM NE ZAMAN?

Ben Bu Cihana Sığmazam, her Salı akşamı ATV’de yayınlanıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de ekranlara gelecek.

b466

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜM ÖZETİ

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 45. bölümünde;
Cezayir cezaevine atılmıştır ancak bu Amerikalıları tatmin etmemektedir. Cezayir’in kendilerine teslim edilmesini istemektedirler. Onu alıp Amerika’ya götüreceklerdir. Müfit ve Atakan ise onu vermekte gönülsüzdürler.

Cezayir’i asla teslim etmeyeceklerini düşünen Erman, iki aşamalı bir plan yapar. Planın birinci aşaması Cezayir’i içerde öldürtmektir. Leyla şirkete gelerek kocasını kurtarmak için harekete geçer. Ancak öncelikli bir durum vardır; Cezayir’i cezaevinde korumak!

Bu sırada Ateş’te Cezayir’i dinlemeyerek Erman’ı kaçırır. Amcasına karşılık Amerikalılarla pazarlık yapacaktır. Oysa Cezayir hapiste de boş durmayacak ve kurtuluşunu kendi planlayarak uygulamaya geçecektir.

b465

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ BÖLÜM KONUSU

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 46. bölümünde;
Cezayir’in kendisini Amerika’ya götüren uçaktan kurtulduğunu öğrenen Erman Barka, Müfit’le görüşerek onun yakalanmasını ve Komer’i öldürmek suçundan yargılanmasını ister. Ancak Müfit, Cezayir’in Komer’i öldürdüğüne dair bir delil olmadığını söyleyerek bu isteğini reddeder. Fakat Erman durmayacaktır. ABD istihbaratının yardımıyla Cezayir ve Dayılar’a ambargo koydurarak silah satmalarını engellemeyi başarır. Duruma isyan eden Dayılar, ambargonun tek sebebinin Cezayir’in Komer’i öldürmesi olduğunu söyleyerek ona karşı isyan bayrağı açarlar. Bunun üzerine Cezayir masayı dağıtarak Dayılar’dan tamamen ayrılır. İyice sıkışan Dayılar ambargoyu kaldırması için Erman’a giderler. Erman bu isteğe tek bir şartla evet der; Dayılar onun uyuşturucusunu satmayı kabul edeceklerdir.

456

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 46. BÖLÜM İZLE!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 46. bölümü ATV ekranlarının yanı sıra ATV’in resmi internet ve YouTube sayfası üzerinden de izlenebilir.

Günün Magazin olaylarıDiğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın