medyauzmani.com

Balkonda otururken vuruldu


İstanbul’da balkonda otururken saldırıya uğrayan 32 yaşındaki iki çocuk babası Erhan Kasha yaşamını yitirdi.

Kaza, dün akşam saat 23.00 sıralarında Esenler bölgesine bağlı Al-Tuna mevkiinde meydana geldi. Erhan Kasha ile Metin E arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Kasha evine giderek balkonda oturmaya başladı. katı j. , ise Kasha’nın evinin önüne geldi ve evin balkonuna tabancayla yağmur yağdırdı ve kaçtı.

hastane başarısız

Bazı tüfek mermileri Kasha’nın göğsüne isabet etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin kaza mahallinde ilk müdahalesini yapan Kasha, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Kasha kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

“Bunun hesabı sorulacak 2 yetim bırakalım mı?”

Erhan Kasha’nın babası Necati Kasha, “35 yıldır burada tüccarım. Bütün arkadaşlarıma sorabilirsiniz. Abdullah çocuklarımdan şikayet ederse intihar ederim. Olay sırasında orada olmaz. Üç değil bu adam. Sürekli mahallenin merkezine gelip küfrediyor. Oradan ayrılıyorlar.” Vatandaş uyarıyor ama beklemeden gidiyor. Sonra elinde silahla geliyor, kontrol ediyor ve gidiyor. Bu çocuğun suçu ne suç? Bir vatandaş olarak soruyorum. Yazık genç yetiştirmek kolay mı 2 yetim kaldı bunun hesabını kim verecek


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın