medyauzmani.com

Bakanlar Vakfı, öğretmenin Gonca Vuslateri’nin “uygun fiyatlı salça” tweetine yanıt göndermeli.


oyuncu Jonka FuslatterÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı, Twitter’da öğretmen olduğunu söyleyen bir sosyal medya kullanıcısına yanıt olarak, uygun fiyata salça almak için 3 markete gitti. Murad Vakfıİpucunu işaret etti.

Vuslateri, Twitter kullanıcısı “Lezzetli”, “37 yaşındayım. 14 yıldır öğretmenim. Hayatımın 19 yılını okuyarak geçirdim. Bu gece 3 markete uygun fiyata salça almaya gittim. Demek bütün bunlar bunun içindi? Gerçekten kötü hissediyorum, artık dayanamıyorumBu gönderiye yanıt verin.

Voslatteri, cevabında, sosyal konut projesinden ev almak isteyen vatandaşlarla ilgili Bakan’ın kurumunun açıklamalarına kinayeli bir dille, “Eşinden kredi alarak bu bedeli karşılayabilir” dedi. Ve dişlerini biraz sıkarak bir arkadaş.”

Voslateri şunları yazdı: “Tabii ki … salça alamıyorsanız, bu sizin suçunuz … akrabalarınızdan biraz borç alabilirsiniz :)”.

TIKLAYIN – Bakanlar Kurumu’ndan Asgari Ücretli Sosyal Konut Projesi Açıklaması: Eşinden veya arkadaşından biraz borç alarak bu bedeli dişlerini çakarak karşılayabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın