medyauzmani.com

Ankara’da eriyen korku! Kafasına taşla vurularak öldürüldü


Kayınbiraderini çakıl taşıyla öldürdü

Ankara’da Emre J. Tartıştığı kayınbiraderi Murat Dadaş, başına parke taşıyla vurdu.

Kaza, sabah saatlerinde Keçiören ilçesi Ufuktepe Mahallesi Osmangazi Caddesi’nde meydana geldi. Emre J. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. ve alkolik olduğu iddia edilen Murat Dadash. Kavgaya dönüşen olayda Emery J. Yolda bir kaldırım taşı ile kafasına birkaç kez eritin.

hastane başarısız

Sokakta yaşanan dehşete tanık olan vatandaşlara haber vermek için olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Murat Dadaş hastaneye kaldırıldı. Dadash, tüm doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinden geçen gardiyan tarafından etkisiz hale getirilen Emre G, tutuklandı.

Murat Dadaş kaza yerinde hayatını kaybetti.

Murat Dadaş kaza yerinde hayatını kaybetti.

“Biri yerde yatarken diğeri kafasını vurdu”

Görgü tanığı Öz Can Karaca yaşananları şöyle anlattı: “Saat 06.00 sıralarında tartışmaya başladılar. Biri yerde yatıyordu, diğeri kafasına birkaç kez vurdu. Daha sonra kafasına birkaç kez taşla vurdu. Balkondan ‘Yapma’ diye bağırdık” Karşı istasyondan da bağırdılar. Ölen kişi baygınlık geçirmişti. Hareketsiz yatıyordu. Biz inene kadar kaza bitti. gelirken, otobüste bulunan bir gardiyan inip hemen müdahale etti, ardından polis ekipleri geldi.”

Bu olayla ilgili soruşturma halen devam ediyor.


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın