medyauzmani.com

Ali Koç’tan yabancı mahkeme kararı açıklaması


Avrupa Kulüpler Birliği’nin (ECA) İstanbul’daki Genel Kurulu toplantısının ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yabancı hakemin sorusunu yanıtladı.

Avrupa Kulüpler Birliği (ECA) İstanbul’da yapılan Genel Kurul toplantısı sona erdi.

Avrupa kulüplerinin temsilcilerinin Çırağan Otel’de bir araya geldiği toplantının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Mısır Aşçılar Derneği Başkanı Nasser Al-Khelaifi, toplantının oldukça verimli ve olumlu bir atmosferde geçtiğini söyledi.

“Avrupa Premier Ligi diye bir şey olmayacak”

Avrupa’daki bazı kulüplerin desteklemeye devam ettiği Avrupa Ligi ile ilgili Al-Khelaifi, “Avrupa Ligi oluşturmak isteyen takımlar UEFA organizasyonlarında yer alıyor ve başarılarını kutluyor. Her şey yolunda gidiyor. Şu anda Avrupa Ligi diye bir şey yok ve olmayacak.” dedi.

Ali Koç'tan Uzaylı Kararı Açıklaması #1

“Belki bu sezon deneyebilirsiniz”

Mısır Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koj, Gazeteci Türkiye’de yabancı hakem uygulaması olabilir mi? soru, “Sözlerimi dikkatli seçeceğim. Yunanistan, Suudi Arabistan gibi farklı federasyonları denedim. Şu anda olması gereken ilk 20’den 5-6 hakem eksik. Belki bu sezon denenebilir.” yanıtladı.

Türkiye’deki maçlara çok ara verildiğini ve 8-10 dakikalık normal sürede Avrupa’daki maçlara göre zaman kaybı olduğunu kaydeden Koç, Avrupa’daki maçların daha akıcı geçtiğini söyledi.

Ali Koj'dan Uzaylı Yargı Açıklaması #2

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın