medyauzmani.com

Ace Seshkin’in öğrencisinin boyuyla dalga geçen öğretmenine tepkisi


Sosyal medya platformu Twitter’da, cinol dormaz Öğretmen olduğunu iddia eden bir gönderide, adlı bir hesap, “Oh, öğretmenim saçın dökülmüş diyor” diyor Rogen. “Sabahları handa çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan kişiye, boyu Ace Seken kadar olan kişiye bak. ” Şarkıcı ifadelerini kullanan Dormaz As Sekin reaksiyon. belirgin, “Efendim, öğrenciniz uzayacak, ama bir öğretmen olarak, Onu bu tür alaycı sözlerle aşağılayan tweet, yaşı olmadığı için her zaman bu platformda kalacak.” dedi.

Twitter’da ‘Şenol_Durmaz34’ isimli bir kullanıcı öğretmen olduğunu belirterek, Bugün okulumuzun en değerli öğrencilerinden Rogen: “Öğretmenim saçların gitmiş dedi. “Sabah handan çıkarken tam yerine el aynasına bakan kişiye bak, Ace Şişkin boyunda. Başımı nasıl bu kadar dik gördün?” İfadeler kullanın.

Öte yandan Es Seken, isminin geçtiği gönderiyi alıntılayarak şunları söyledi:

Okulunuzun öğrencilerinden biri olan öğretmen Rogen’in boyu uzayacak. Ama siz değerli öğrencinizi bir öğretmen olarak yaşı olmadığı için bu platformda böyle alaycı sözlerle rencide ettiğiniz tweeti hep kalacaktır. Bu arada, saçlarının dökülmesine sevindim.”

Yapılan paylaşımlar ve geri dönüşlerin ardından “Şenol_Durmaz34” isimli hesabın kapatıldığı öğrenildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın