medyauzmani.com

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı! Gece hayatını döndü – Magazin Haberleri


Komedi dizisi ”That ’70s Show”daki ‘Steve Hyde’ rolü ile tanınan oyuncu Danny Masterson, tutuklandı. 2001 ve 2003 yılları arasında üç kadına cinsel istismarla suçlanan Masterson, mahkeme jürisi tarafından iki kadına cinsel istismardan suçlu bulundu.
Suçlamalar, Masterson’ın kariyerinin zirvesinde olduğu, 1998’den 2006’ya kadar ”Ashton Kutcher”, ”Mila Kunis” ve ”Topher Grace”in de yer aldığı ”That ’70s Show”da rol aldığı bir döneme dayanıyor.

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı Gece hayatını döndü

ÖMÜR BOYU CEZA ALDI

Mahkeme eylül ayında 47 yaşındaki aktörü 2003 yılında işlediği iki tecavüz suçundan ömür boyu hapis cezasına mahkum etti. Danny Masterson, ancak hapiste 30 yıl geçirdikten sonra bir şartlı tahliyeden faydalanabilecek. Tüm bu mahkeme süreci boyunca ünlü aktöre destek veren eşi Bijou Phillips de en sonunda deyim yerindeyse havlu attı.

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı Gece hayatını döndü

30 YILLIK CEZA GELİNCE BOŞANDI

Ancak Bijou Phillips, Masterson ömür boyu hapis cezası alıp hapse girer girmez hemen ona boşanma davası açtı. Phillips’in avukatı yaptığı açıklamada, “Bayan Phillips bu talihsiz dönemde kocasından boşanma davası açmaya karar verdi. Önceliği kızı olmaya devam ediyor.” demişti. ABD basını tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre, Phillips ayrılığın nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi ve ayrıca eş desteği talep etti.

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı Gece hayatını döndü

O GÜNLERİ ÇABUK UNUTTU

Mahkeme boyunca gözyaşı döken ve hakime eski kocasının affetsin diye mektup bile yazan ünlü oyuncu o günleri çok çabuk unuttu. Dava bitip boşandıktan sonra hem sosyla medyaya hem de dış dünyadaki hayatına hızlı bir dönüş yapan Bijou Phillips oldukça neşeli ve rahat halleriyle dikkat çekiyor.

Danny Masterson'a destek mektubu yazmışlardı! Ashton Kutcher ile Mila Kunis'ten özür videosu

Danny Masterson’a destek mektubu yazmışlardı! Ashton Kutcher ile Mila Kunis’ten özür videosuHaberi Görüntüle

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ DAVRANMAYA BAŞLADI

Danny Masterson davasıyla ilgili ateşli tartışmalar bitene kadar oldukça sıkıntılı görünen ve medyadan saklanan eski eş boşandıktan sonra adeta yeniden doğmuş gibi davranmaya başladı.

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı Gece hayatını döndü

GECE EĞLENCELERİNE DÖNDÜ

Paris Hilton ve kardeşi Nicky Hilton Rothschild’la yakın arkadaş olan Bijou Phillips, onlarla birlikte gece eğlencelerine döndü.

30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı Gece hayatını döndü
Mila Kunis ve Ashton Kutcher, yazlık evlerini Airbnb'den kiraya çıkardı!

Mila Kunis ve Ashton Kutcher, yazlık evlerini Airbnb’den kiraya çıkardı!Haberi Görüntüle

 

 

 

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın