medyauzmani.com

3 kişiyi öldüren, ikisi polis 4 kişiyi yaralayan saldırgan, İstanbul, Başakşehir ve Küçükçekmece’de tutuklandı.Joven Güller tutuklandı

Başakşehir ve Küçükçekmece’de üç kişiyi öldüren ve ikisi polis olmak üzere dört kişiyi yaralayan Güven Güler, iki kez ‘öldürmeyi planlama’, ‘kasten adam öldürme’ ve ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçlamalarıyla hakim karşısına çıktı. ‘ iki defa. Zanlı Güler ile tutuklanmasına yardımcı olduğu iddia edilen ve cezaevine gönderilen 4 sanık Küçükçekmece Sulh Ceza Mahkemesi’nde yargılandı.

Başakşehir ve Küçükçekmece’de işlediği cinayetler ve seri yaralamaların ardından iki polisi yaralayan ve saklandığı köprünün altında tutuklanan Güven Güler, Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adalet Sarayı’na götürüldü. Atilla olduğu öğrenildi. Çocuk Şube Müdürlüğü’nde işlemleri görülen , 18 yaşından küçük olduğu gerekçesiyle de mahkemeye sevk edildi. Cumhuriyet savcısı huzurunda ifade veren zanlı Güler, iki kez “planlı adam öldürme”, “kasıtlı adam öldürme” ve “cinayete teşebbüs” suçlamalarıyla yargılandı. Savcılık zanlıyı serbest bırakırken, Onur S. İfadesinin ardından şüpheliler Nevzat A, Uğur Yu ve Verdi T. ve 18 yaşından küçük Atilla. Tutuklanmak üzere hakime sevk edildi. Cumhuriyet savcısı tarafından Küçükçekmece Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edilen Güven Güler’in 4 zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA tarafından sağlanan haber fotoğrafı


Kaynak: haberturk

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın