medyauzmani.com

10 parmakta 10 numara! Bu sefer sunucu olacak!


Mahalsi dergisi haberine göre, harika yaratıcı Başkan ve Altın Palmiye Ödülleri Kurucu Nedim Dilipas İle buluşmak Sera TokdemirÖdül töreniyle el sıkıştığı öğrenildi.

Birçok film ve dizide çalıştı. Oyuncu Sera TokdemirAyrıca şarkı söylemesi ve şarkı sözü yazmasıyla da dikkat çekiyor.

10 parmakta 10 numara!  Bu sefer sunucu olacak!

en sonunda DMC Kısa süre önce etiketiyle yayınlanmış ve tüm dijital platformlarda yerini almıştır.burayaŞarkısıyla müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan Tokdemir” Mustafa GigliVe Sardar Ortak gibi önemli isimlerle de işbirliği yaptı.

şarkı dikkatli seçim Ajda Pekan’ın yıldızı“Son albüm”SadeceŞarkıya imza atan Tokdemir, “Şarkıyı yazdıktan sonra dedim ki: Bu şarkı Ajda Hanım için.”

10 parmakta 10 numara!  Bu sefer sunucu olacak!

Sardar Ortakbir röportajda Sera Tokdemir için “300’e yakın yazarı var, ben onu oyuncu olarak tanıyordum. Sonra baktım ve bir hazineyle tanıştığımı ve hiçbir fikrim olmadığını söyledim. Gençliğimin enerjisine sahip, tüm bestelerimi ve sözlerimi değiştirdi ve yeniden formüle etti. Albüm yapması için ısrar ediyor, oyunculuktan vazgeçmeyeceğim diyor. Onu Etiler’de Wooden’a davet ettim, inanılmaz etkileyici bir performans sergiledi. Bu sözlerle bu yetenek doruğa ulaşır“dedi.

10 parmakta 10 numara!  Bu sefer sunucu olacak!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın