"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dünyaca ünlü on yıldızın ilginç ev sırları! Odasındaki perdeleri bile açmıyor – Magazin Haberleri

[ad_1]

Yazan: Betül Yasemin Keskin / Milliyet.com.tr – Dünyaca ünlü yıldızlar, gösterişli yaşamlarıyla çoğu zaman basının ilgi odağı oluyor. Tüm dünyanın ışıl ışıl hayatlarıyla adından söz ettirdiği bu yıldızlar, kameralar karşısında sempatik ve güler yüzlü bir görüntü sergileseler de, gerçek çoğu zaman farklı olabiliyor. Birçok yıldız, kameralar kapatıldığında asistanlarına karanlık taraflarını göstererek, kaprislerine ve tuhaflıklarına karşı sabırlı olmaları için ilham verir. Birlikte çalıştıkları bazı ünlü asistanlar dava açarken, bazıları da yıldızların gerçek yüzlerini gizlice magazin muhabirlerine sızdırdı. İşte dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte çalışan çalışanlara uyguladıkları harika davranışlar ve duyduğunuzda “artık yok” diyeceğiniz ev sırları…

Odasındaki perdeyi bile açmayan dünyaca ünlü on yıldızın ilginç ev sırları.

1- Britney Spears: Dişlerini fırçalayamıyor

Kameralar önünde depresyonuyla boğuşan Britney Spears, bugüne kadar birkaç kez rehabilitasyon merkezlerinde tedavi gördü. Alışkanlıkları ve bağımlılıkları nedeniyle çocuklarının velayetini kaybeden Spears, özel hayatındaki çalkantı nedeniyle kariyerini olumsuz etkiledi. Babasıyla uzun yıllar mücadele eden ve sonunda verdiği mücadeleyi kazanan ünlü şarkıcı, yaşadığı ruhsal sorunlar nedeniyle yıllarca hayatında önemli kararlar alamamıştı. Song’un babası Jimmy Spears, kızının tüm mallarını yasal vasisi olarak yıllarca kontrol etti. Bu dönemde Spears, kendi parasının hesabını bile tutacak durumda değildi. Ancak ayağa kalkmak için büyük çaba sarf etti. Spears bu zorlu yolculukta elbette yalnız değildi. Ünlü şarkıcının hayatını kolaylaştırmak için çalışan birçok yardımcısı vardı. Ancak Spears’ın hayatındaki sorunları ortaklarına yansıttığı iddia ediliyor.

Spears aleyhine konuşan isimlerden biri de Britney Spears’ın eski koruması Fernando Flores’ti. Spears ile uzun yıllar birlikte çalışan Flores, bu süreçte defalarca tacize uğradığını iddia etti. Spears’ın ev hayatı hakkında şaşırtıcı bilgiler veren Flores, ünlü şarkıcının kişisel bakımına dikkat etmediğini, duş almadığını, dağınık olduğunu, dişlerini fırçalamadığını, ayakkabı ve çorap giymediğini söyledi. Flores’in ünlü şarkıcı hakkındaki iddiaları uzun süre gündemi meşgul etti. Flores, Spears’ın çocukları eve geldiğinde ünlü şarkıcının sevgilileriyle cinsel ilişkiye devam ettiğini, hatta çocuklarının Spears’ın yatak odasından çıkan seslere tanık olduğunu iddia etti. Şarkıcının çocuklarına karşı hiçbir zaman gerçek bir anne gibi davranmadığını kaydeden Flores, ünlü şarkıcının aslında iyi bir anne olmak istediğini ancak bunu gerçekleştirecek havasında olmadığını belirtti. Flores’in Spears’a açtığı dava henüz bitmedi. Öte yandan Spears’ın avukatları, şarkıcının uzun yıllardır yakın koruması olan Flores’in suçlamalarının doğru olmadığını iddia etti.

    Korkunç ödev baba ve oğul mücadele

Korkunç ödev baba ve oğul mücadeleHaberleri izle

2- Lady Gaga: bir asistanla yatmak

36 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, özellikle olaylı sahne performanslarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip bir yıldız. Ancak Gaga’nın sahnedeki ışıltılı ve ışıltılı görüntüsünün yanı sıra karanlık bir yanı da var. Lady Gaga’ya 11 yıl boyunca yardım eden Jennifer O’Neill, eski patronuna “kölelik davası” açarak basının ilgi odağı oldu. Yaptığı her davette ve turda şarkıcının yanında yer alan O’Neill’ın bazı iddiaları, şarkıcının sıkı hayranlarını üzecek kadar çok. Jennifer O’Neill’in iddialarına göre Gaga, asistanından özellikle uzun saatler çalışmasını istedi. O’Neill o kadar meşguldü ki sık sık yemek yemeye vakti olmuyordu.

O’Neill, fazla mesai ödenmediğini ve şarkıcının kendisini duygusal olarak yorduğunu iddia etti. Jennifer O’Neill, yıldızın ev hayatı hakkında da önemli iddialarda bulundu. O’Neal, yıldızın geceleri yalnız uyumayı sevmediğini açıkladı ve Gaga’nın yalnız kalmaktan korktuğu için her zaman onunla birlikte olmak istediğini söyledi.

Gazetecilere konuşan O’Neill, “Tura çıktığımızda ekipteki herkes ayrı odalarda kalacaktı. Böyle bir hakkım yoktu. Hatta isteyip istemediğim sorulmadı. ayrı oda. Yatağını paylaşmaktan başka seçeneğim yoktu.” Gaga’nın yaşam tarzına alışamadığını söyleyen O’Neill, açtığı davada Gaga’dan 225 bin pound (4 milyon 670 bin 426 TL) talep ediyor.

3- Justin Bieber: Çalışanlarını Dövüyor

Çok genç yaşta büyük bir üne kavuşan Justin Bieber, dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olsa da hakkında şaşırtıcı iddialar ortaya atıldı. Milyonlarca gencin hayranlıkla takip ettiği Bieber hakkında ilk olumsuz iddia, şarkıcının yıllarca koruması olarak çalışan Moshe Benabo tarafından basına yansıdı.

Benabo, Bieber’ın kendisini günde 18 saate kadar çalıştırdığını ve korumasına fazla mesai ücreti ödemediğini iddia etti. Ancak Bieber hakkındaki iddialar bununla da sınırlı değil. Benaboo, ünlü şarkıcının kendisine defalarca fiziksel saldırı ve hakarette bulunduğunu iddia ederek Bieber’a dava açtı. İkili arasındaki gerginlik, avukatların barışmasıyla sona erdi ve dava düştü. Ancak Bieber, birlikte çalıştığı diğer insanlarla yaşadığı sorunları zaman zaman gündeme getirmeye devam ediyor.

Odasındaki perdeyi bile açmayan dünyaca ünlü on yıldızın ilginç ev sırları.

4- George Clooney: Çalışanlarını Test Etmek

Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve senaryo yazarlığı gibi yetenekleriyle de dikkat çeken George Clooney’nin kadrosundan şüphe eden bir süperstar olduğu iddia ediliyor. Özellikle kendi alkollü içecek çeşitlerine karşı hassas olan Clooney, içkilerini izler ve evde olmadığı zamanlarda içkileri gizlice tadıp tatmadığını görmek için personelini çeşitli şekillerde test eder.

Şişelerin üzerinde küçük izler bırakan Clooney, eve dönerken bıraktığı ipuçlarını takip etti ve uyarılarına rağmen içkilerini gizlice yudumlayan çalışanlara çeşitli cezalar verdi.

    Türkiye'de istemeden saçlarını şekillendiren çok insan var.

Türkiye’de istemeden saçlarını şekillendiren çok insan var.Haberleri izle

5- Ellen DeGeneres: agresif, olumlu değil

Yıllardır yaptığı talk show ile küresel bir fenomen haline gelen komedyen Ellen DeGeneres, birçok kişiye göre dünyanın en komik ve en sempatik kadınlarından biri. Birçok izleyici tarafından sempatik, yardımsever ve pozitif biri olarak görülen DeGeneres, onun hakkında farklı düşünüyor.

İyi bir örnek gibi görünen DeGeneres’in kameralar kapatıldığında saldırganlaştığını söyleyen yardımcıları, ünlü komedyenin adeta asasını söküp çevresine terör yaydığını iddia ediyor. Bunca zamandır çalışanlarına bağırdığı iddia edilen DeGeneres’in yıllardır sürekli gündeme getirilen bu iddialara yanıt vermemesi dikkat çekiyor.

Odasındaki perdeyi bile açmayan dünyaca ünlü on yıldızın ilginç ev sırları.

6- Madonna: ‘Acımasız’ istekler var

Birçok kişi tarafından “Pop’un Kraliçesi” olarak kabul edilen Madonna, yaşayan bir efsanedir. Deliliğiyle standart kalıpları yıkmaya yemin eden 64 yaşındaki yıldız, sempatik ve oyuncu tavrıyla dikkatleri üzerine çekerken, birçok çalışanı tarafından “zor bir insan” olarak tanımlanıyor. Öyle ki birçok yardımcısı Madonna’nın yardımcılarına karşı saldırgan olduğunu iddia etti.

Yıldızın evindeki çalışanlar, şarkıcının anlamsız taleplerine bunaldıklarını iddia ederek, Madonna’yı ifşa etti ve sosyal medyadan Madonna’nın zor bir insan olduğunu söyleyerek işi bıraktıklarını duyurdu. Madonna’nın yardımcılarının ne gibi “saçma” taleplerde bulunduğu tam olarak bilinmese de şarkıcının yardımcılarıyla sık sık sorun yaşaması da basının gözünden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

7- Jennifer Lopez: Şık olmalısınız

Şarkıları ve filmleriyle kendine önemli bir kariyer inşa eden, 2000’li yılların başından beri güzelliği ve kişisel yaşam deneyimleriyle her zaman gündemde olan Jennifer Lopez, birçok yıldızdan tamamen farklı bir mizaca sahip. Şimdiye kadar Lopez ile çalışan hiç kimse onun hakkında şikayette bulunmadı veya rahatsızlığını basınla paylaşmadı. Ancak Lopez’in özel takıntılarının olduğu dönem basına yansıdı.

İmza isteyen hayranlarına ya da sık sık seyahat ettiği uçuş görevlilerine kaba tavrıyla tepki gösteren Lopez, bu haber dışında üzücü bir haberle gelmedi. Lopez’in özel hayatıyla ilgili en şaşırtıcı detayın asistanlarını seçerken kullandığı kriterler olduğu söyleniyor. Lopez’in yoğun iş temposu nedeniyle çalışanlarından kusursuz ve sınırsız performans beklediği iddia ediliyor. Ancak şaşırtıcı bir detay daha var. Lopez, asistanlarından özellikle temiz olmalarını, iyi bir cilde sahip olmalarını ve cilt bakımını ihmal etmemelerini ister.

8- Tom Cruise: Özel eşyalarına dokunmak yok

Adı Scientology tarikatının uzun yıllardır bildiği Tom Cruise hakkında çıkan söylentiler ise şoke ediyor. Bugüne kadar üç kez evlenip boşanmış olan 60 yaşındaki oyuncunun, özellikle Katie Holmes ile son evliliğinde çevresindekilere katı kurallar uyguladığı basına yansıdı. Cruz’un evinde çalışanların iddialarına göre ünlü oyuncu, asistanlarına kendisini asker gibi hissettirerek evde ona yardım etti.

Misafirlerinden personeline kadar herkesi kontrol eden Cruz, eve giriş çıkış için bir zaman kuralı koyar. Bu alışkanlıkların yanı sıra temizlik konusunda çok takıntılı olduğu iddia edilen Tom Cruise da şoke ediyor. Cruz’un takıntısı nedeniyle kişisel eşyalarının hiçbirine dokunulmasına izin vermediği iddia ediliyor.

Odasındaki perdeyi bile açmayan dünyaca ünlü on yıldızın ilginç ev sırları.

9- Sandra Bullock: Perdeleri açmayın

Oscar ödüllü Amerikalı aktris Sandra Bullock, kariyerinin başından beri birçok kişi tarafından beğenilen bir aktris. Diğer yıldızların aksine Bullock hakkında herhangi bir hakaret veya hakaret iddiası yapılmadı. Ancak bir süre Bullock’un yanında görev yapan isimlere göre ünlü yıldız, sanılanın aksine ilginç alışkanlıklara sahip bir isim. Bullock’un gece gündüz fark etmeksizin evindeki panjurları her zaman kapalı tutmak istediği iddia ediliyor.

Evinin perdeleri konusunda alışılmadık bir hassasiyeti olan Bullock, zamanla konuya o kadar takıntılı hale geldi ki, yardımcılarına sürekli perde siparişi vermeye başladı. Talimatlarına uymayan ya da perdelere karşı benzer bir hassasiyeti olan arkadaşlarını ağır şekilde cezalandırdığı söylenen Bullock, evinin sürekli birileri tarafından izlendiğini hissetti.

10- Rihanna: Her zaman sevimli

9. Grammy ödüllü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, ekibinin iddialarına göre saygınlığıyla çevresindekileri rahatsız eden bir yıldız. İddiaya göre, genellikle saldırgan davranışlar sergiliyor “Ri” lakaplı şarkıcı, evde bir ruh gibi dolaşmakta ve özel hayatındaki çalkantılar nedeniyle hızlı ruh hali değişimleri yaşamaktadır.

Birlikte çalıştığı insanlara karşı hiçbir zaman “teşekkür ederim”, “hoşgeldin”, “lütfen” gibi kibar sözler ve ifadeler kullanmadığı söylenen Rihanna. Yardımcılarının birçoğunun kaba ve şımarık davranışlarından dolayı çalkantılı durumlarda olduğu iddia ediliyor.

    bayanlardan farkı yok

bayanlardan farkı yokHaberleri izle

[ad_2]

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

                                                                                                                                                                                                                                   .
istanbul escort deneme bonusu veren siteleruetds masal oku
panel çit tiktok takipçi alma Sohbet sitesi Sohbet odaları Mobil sohbet İstanbul kamera sistemleri kredi danışmanlık şirketi kaynak makineleri tenis kursu